Jedny šaty - nespočet možností ako ich nosiť

Jedny šaty - nespočet možností ako ich nosiť

Nebolo by skvelé mať šaty, ktorý môžu každý deň vyzerať inak? Práve ste také našli!                                                                          

Cieľom bolo vytvoriť jedny šaty, ktoré lichotia akémukoľvek typu postavy a zároveň budú pohodlné. Podarilo sa... Hodia sa na horúce letné dni, ale zažiarite v nich aj na spoločenských udalostiach. Sú dokonca také univerzálne, že ich môžete nosiť počas celého tehotenstva, ale i po ňom. Látka sa nekrčí, takže ich jednoducho zbalíte do kufra a na dovolenke máte outfit na pláž, do mesta i na romantickú večeru.

Šaty pozostávajú zo sukne, ku ktorej sú prišité dva široké pásy. Tieto pásy si obmotáte okolo tela nespočet spôsobmi a tak docielite, že budú vyzerať vždy inak. Prispôsobujete si ich priamo na svojom tele, takže Vám budú stále perfektne sedieť. Šaty sú ušité zo špeciálneho materiálu ktorý sa vôbec nekrčí, je jemný a pružný ale zároveň dosť pevný nato, aby viazanie šiat držalo na svojom mieste. Viazanie šiat nie je vôbec zložité a zvládne to každý.  

Univerzálne šaty šijeme aj na zákazku. Stačí vedieť obvod pása, dĺžku sukne, vybrať si farbu a šaty môžu byť Vaše už o pár dní. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať správou alebo si príďte šaty pozrieť priamo do kamennej predajne.

119,00 €